Tuščias šaldytuvas? O norisi valgyti?

Atsibodo gaminti? O alkanas pilvas gurgia?

Nori sulieknėti? O skaičiuoti kalorijas sunku?

Nevartoji gyvūninės kilmės produktų? O nežinai ką valgyti?

Jei į bent vieną klausimą atsakei TAIP, būtent dėl Tavęs ir atsirado programa Viskas įskaičiuota. Esame tam, kad išspręstume daugelio žmonių problemas.

Mes pagaminame skanius patiekalus ir pristatome Jums į darbą ar į namus!

Viskas įskaičiuota – tai veganiška mitybos programa. Mes kruopščiai atrenkame receptus ir pateikiame Jums pačius geriausius variantus. Gamindami maistą stengiamės išlaikyti kuo daugiau vertingų maisto produktų medžiagų ir rūpinamės, kad jūsų organizmas būtų aprūpintas ne tik skaniu, bet ir subalansuotu maistu.

Mūsų šūkis – gaminta kaip sau!

Stampas

Kiekvienam iš mūsų labai svarbu valgyti kuo įvairesnį maistą. Gaminti vis kitokį maistą namie atima daug laiko, tad dažniausiai gaminame nedidelį racioną patiekalų, kavinėse patiekalų pasirinkimas taip pat ribotas. Veganams Lietuvoje kolkas išvis mažai yra vietų, kur galima būtų normaliai pavalgyti ne tik salotų. Taip pat žmonėms, kurie skaičiuoja kalorijas tą daryti yra sunku, nes arba turi valgyti labai paprastus patiekalus, arba tai atima daug laiko, arba skaičiuoji iš akies, ko pasekoje ir svoris iš akies nemažėja. Tad norėdami išspręsti šias problemas ir sukūrėme Viskas įskaičiuota programą.

Mes rūpinamės Jūsų maistu už Jus! Jums belieka mėgautis!

< GRĮŽTI Į PRADINĮ PUSLAPĮ

Show Buttons
Share On Facebook
Hide Buttons